Yeni nesil kablosuz güvenlik sistemleri
Avrupa’da en çok ödül alan güvenlik sistemi Başlangıç Kiti Ajax kablosuz sistemi’nin çekirdeğidir. İlave aygıtlar eklenerek ihlal, yangın ve sızıntı gibi tehditlere karşı benzersiz bir güvenlik sistemi haline gelir . Ajax Başlangıç Kiti profesyonel seviye kalitesi, şık dizaynı ve kullanıcı dostu arayüzü ile tüm kullanıcılara kolaylık sağlar.
Anti-sabotaj Tehdit yönetimi
Ajax hem yazılımsal hem de donanımsal atakları önler. Meydana gelebilecek bütün tehditler sisteme öğretildi ve sistem buna göre dizayn edildi. Dedektörler fiziksel müdahalelere, radyo sistemi ise yayın bozulmalarına ve sabotaja karşı korunaklı. Sistem dışarıdan gelebilecek bütün ihlalleri farkeder.

Milas Alarm Sistemleri
Güç Kesintisi
Sistemin güç kesintilerini raporlar ve içinde bulunan yedek pil ile çalışmaya devam eder

GSM Sinyal Karışması
Sistem yerel internet bağlantısını kullanarak tüm fonksiyonları ile çalışmaya devam eder

Hackleme Girişimleri
Bütün bilgiler çok sıkı şekilde şifrelenir ve güvenliği sağlanır

İnternet hataları
Yedek GSM sinyali devreye girer ve hata anında bildirim gönderir

Bozulmuş Radyo Sinyali
Sistem kullanıcıyı ve haber alma merkezini sinyal bozulması hakkında uyarır ve temiz bir frekansa geçiş yapar

Dedektörlere MÜdahale
Bütün aygıtlar dışarıdan müdahaleye karşı korunaklıdır; müdahale anında alarm verir

Kablo yok. Telaş yok
Jeweller gelişmiş bir koruma seviyesi sunan tescillenmiş radyo teknolojimizdir. Bu teknoloji en az kablolu sistemler kadar güvenilir ve bilgi aktarımında daha iyi performansa sahiptir. Bütün veriler gelişmiş anahtar algoritması ile şifrelenir ve sinyal, önlenme ve kopyalanma ihtimaline karşı korunur. Eğer sinyal karıştırılırsa veya engellenirse sistem kullanıcıya bildirir ve yedek frekansa geçiş yapar.
Kablo yok. Telaş yok

Etkileyici çalışma menzili
Jeweller dedektör ve hub’ı 2 km mesafede birbirine bağlar. Aygıtlar, sinyal güçlerini hub ile aralarındaki mesafeye göre otomatik olarak ayarlar. Bu, dedektörlerin enerjiyi korumasına yardımcı olur: aygıtlar, pil değiştirmeden 7 yıla kadar çalışabilir.

Kullanıcılar için uygulama
Ajax Güvenlik Sistemi uygulaması her zaman yanınızda bulunan bir sanal kontrol merkezidir. Sistem durumunu kontrol edebilir, kurma/ çözme yapabilir ya da sistemi yapılandırabilirsiniz. Bütün bunlar akıllı telefonunuz veya tabletinizle birkaç dokunuşla mümkün